Wiecie że pasjonuje mnie fotografia nietoperzy. Przede wszystkim nietoperzy w locie. Ostatniej nocy połączyłem siły z Akademią Przyrodniczą na Roztoczu. Ja zająłem się rozstawieniem złomu aluminiowego w postaci statywów i lokowaniem sprzętu oświetleniowego i fotograficznego. Wyjazd potraktowałem nieco warsztatowo, to znaczy testowałem kilka parametrów lamp błyskowych. Nietoperzy było bardzo dużo wylatujących na raz i wracających też na raz. Nie sprzyjało to kreacjom artystycznym. Zwłaszcza że fotografowałem jedną lustrzanką co znacznie utrudniało fotografowanie.
Jak podoba się Wam to co robię to proszę o wsparcie czy to na:
buycoffee.to/bijasfotografia
A może chcecie przyczynić się do kolejnego wydania książki o ssakach? To też można mnie wesprzeć:
https://zrzutka.pl/dte9m2
Fotografia nietoperzy karlików drobnych (Pipistrellus pygmaeus)
piątek 26 czerwca 2026r.